Sünnipäev

Kingitus, millest unistab iga mees.

Tekitab huvi ja põnevust? Kas tahaksid seda kogemust pakkuda oma sõbrale?Meie saame sulle selle võimaluse anda. Kingi oma sõbrale meelierutav ja unikaalne kingitus tema sünnipäevaks, mida on isegi vanaduspõlves hea meenutada ja mis toob nostalgilise muige suule. Kingitus on mõeldud eelkõige meestele, kuid oodatud on ka naised, kes tahavad kogeda midagi seikluslikku ja uut.

Tegu on unikaalse ja eksootilise peoprogrammiga, mis toob külalistes esile meie kõige ürgsemad instiktid ja mis stimuleerib meie külaliste meeli kõige sensuaalsemal moel. Peoprogamm tekitab klientides tahte elada ja süstib neisse eluvaimu, mida kogu õhtu vältel stimuleeritakse erinevate showdega ja jookidega. Keskkond on diskreetne, turvaline ja kehtib nõue „ What happends in Vegas, stays in Vegas“.

Programmi tutvustus:

  1. Transport kliendi asukohast ekslusiivselt tellitud taksoga peokohta TASUTA
  2. Sissepääs klubisse 10 eurot/inimene (klubiliikmetel sissepääs TASUTA)
  3. Eraldi baar rikkaliku ja kvaliteetse joogivalikuga, hinnat alates 4 eurot.
  4. Peo kestvus 22:00-06:00, kuid kliendi soovil ja suure seltskonna puhul on pidu võimalik pikendada ja seda ilma lisatasuta
  5. Peol korraldatavate showde eest tasutakse klubis kehtiva hinnakirja alusel.

Iga show, mida siin klubis kogeda saab, on unikaalne ja eksklusiivne. Täpsustavate asjaolude uurimiseks helistage meile!

Nimekiri ja kirjeldused showdest, mida klient tellida saab:

  1. Shower show – jumalikud ja sensuaalsed naised, vesi, hämmastav striptants, mis aitavad unustada Teie argipäeva mured ja viivad su kütkestavasse paradiisi. NB! Shower show on ainuke programm, milles sisaldub full striptease .
  2. Lesbi show – Teie ette astuvad erootikast ja sensuaalsusest pakatavad jumalannad, kes sütitavad ka kõige külmemad meeled. Muusika, õhkkond ja naiselik ilu tekitavad kadestusväärseid naudinguid kõikidele, kes programmi kogevad.
  3. BDSM show –Kontroll, dominatsioon,võim, lateksriided ja piits. Need on vaid käputäis märksõnu, mis suudavad seda etteastet iseloomustada. Show tegevusprogramm astub suuresti välja piiridest, mida me oleme harjunud kogema oma igapäevaelus. Me tungime nii sügavale su alateadvusesse ja kinnitame, et see jääb sulle eluks ajaks meelde. Kui klient ei rahuldu, on lisavõimalus tellida privaatruumis toimuv show, mis ületavad kliendi kõige ekstreemsemad piirid. Meie missioon on pakkuda klientidele kirgliku ja dünaamilist showd, mis jääb kliendi mällu kui tempel.
  4. Fireshow – Tuli on ohtlik, aga samas kirglik ja elav. Just nii iseloomustame seda showd, milles esinev jumalik naine tekitab teis oma striptantsu ja tulega adrenaliini ja erutatud seisundi.
  5. Maoshow – Loomalik, ürgne madu koos õrna ja meela naisega. Tekitab põnevust, aga samas on ohtlik? Tule ja saa osa esitlusest, kus näed ilmaliku naiseilu ühendumist loomaliku ja ürgse ohtlikusega.

Ikka kahtled? Jäta oma andmed ja me võtame Sinuga ühendust, et rääkida detailsemalt.
Nimi

Sinu email

Telefon


Tallinn - Tartu mnt. 29 - Open from 22.00  Monday to Sunday  +372 666 9 666